لطفا در کانال تلگرامی سایت با لینک parvizxan@ عضو شوید آغاز همکاری سایت پرویزخان و سایت دایرکتوری صادرات و واردات | صادرات به عراق - صادرات به کردستان | به سایت دایرکتوری صادرات و واردات ایران - عراق و اقلیم کردستان خوش آمدید.با درج آگهی ویژه به زبان فارسی در این سایت ، آگهی شما علاوه بر زبان فارسی به زبانهای کردی ، عربی و انگلیسی نیز ثبت می گردد.اینجا تبلیغ کنید ، در عراق و اقلیم کردستان دیده شوید. بازاریابی در عراق | بازاریابی در کردستان

دایرکتوری صادرات و واردات

ایران - عراق و اقلیم کردستان

قبر های بتنی پیش ساخته با طبقات متعدد با قابلیت ارتقاء طبقات

قبر های بتنی پیش ساخته با طبقات متعدد با قابلیت ارتقاء طبقات

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    ایران - آذربایجان شرقی تبریز
  • مصالح ، خدمات ساختمانی مصالح ، خدمات ساختمانی
  • 264 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
  • کارخانه: تبریز، جاده ترانزیتی صوفیان، دو کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز، سمت راست تلفن: 09141159242، 09141161771، 63- الی 32424861 – 041،57 الی 32424856 – 041 – www.dokalbeton.ir

طرح توجیهی تولید و اجرای قبرهای پیش ساخته بتنی در تعداد طبقات بالا

  قبر های بتنی پیش ساخته

متعاقب با رشد جمعیت و به تبع آن افزایش آمار مرگ و میر در شهرها، بخصوص در مواقع بحرانی از قبیل سیل، زلزله و ... که این آمار رشد قابل توجهی نشان می دهند، نیاز به راهکار هایی برای استفاده حداکثری از زمین های مورد استفاده جهت تدفین اضطراری جان باختگان سوانح احساس می شود که احداث قبرهای در طبقات متعدد یک دو.. تا 4 طبقه می تواند به عنوان گزینه مطلوبی جهت حل بحران دفن وارد عمل شود.

از جمله مزایای متعدد استفاده از این قطعات:

-          سرعت احداث بالا (یک چهارم سرعت روش های سنتی)

-          امکان احداث قبرهای در عمق و طبقات مختلف

-          استفاده بهینه از زمین

-          به حداقل رساندن اندازه قطعات کاربردی

-          حفظ مسائل بهداشتی زیست محیطی

-          امکان ارتقاء طبقات

 

-          مهمتر از همه کمک به حفظ سرمایه ملی

با توجه به احداث اکثر بناها و سازه های مختلف به صورت پیش ساخته در کل دنیا به دلیل دارا بودن صرفه اقتصادی و زمانی در کنار سایر مزیت های این سیستم نسبت به روش سنتی، شرکت خانه سازی دوکال با بیش از 40 سال تجربه موفق در زمینه طراحی، تولید و اجرای قطعات پیش ساخته بتنی، بر آن شد با توجه به افزایش رشد جمعیت امکان تولید و احداث قبرهای پیش ساخته را فراهم آورد.

از جمله ویژگی های شاخص این طرح، در کنار سریع الاحداث بودن، احداث و ایجاد قبرهایی در عمق و طبقات مختلف متناسب با نیاز از طریق جایگزینی قطعات پیش ساخته با قطعات سنتی از جمله آجر و بلوک بتنی است.

از دیگر ویژگی های بارز این طرح می توان به استفاده بهینه از زمین، جهت ایجاد قبرها نسبت به روش سنتی که در آن از بلوک هایی با ضخامت بالا و کیفیت پایین استفاده می شود، اشاره کرد. در این روش با در نظر گرفتن تمامی نکات و محاسبات فنی دقیق و آزمایشگاهی، اندازه قطعات کاربردی به حداقل و کیفیت قطعات به حداکثر رسیده است.

 این طرح امکان احداث و آماده سازی قبرهایی با تعداد بسیار بالا در حداقل زمان ممکن حدودا یک چهارم زمان ساخت قبرهای سنتی، بخصوص در مواقع بحرانی اعم از زلزله، سیل و ... را فراهم می آورد.. به طوریکه چنانچه قطعات پیش ساخته مورد نیاز، آماده نصب در پای کار باشد طی یک هفته تعداد 2000 قبر آماده بهره برداری خواهد بود در حالیکه در شیوه سنتی تولید و نصب این تعداد نیازمند ماه ها فعالیت در محل خواهد بود.

مشخصه دیگری که سبب تمایز روش پیش ساخته از روش سنتی می شود موضوع رعایت اصول بهداشتی در کلانشهرها و امنیت بهداشت زیست محیطی خواهد بود.

در کنار مزایای بالا می توان به امکان ارتقاء طبقات این قبور نیز اشاره نمود.

مع الوصف شرکت خانه سازی دوکال توانسته به لطف و یاری خداوند متعال، تولید و احداث قطعات را در داخل و خارج کشور به ثمر رسانده و قدم بزرگی در این راه بردارد. چنانچه در بهشت زهرای تهران با نصب قبرهای پیش ساخته 4 طبقه، موفق به نصب تعداد بالایی از این قبرها در کمترین زمان ممکن شده است. نمونه این قطعات در نمایشگاه بوستان ولایت تهران موجود بوده و خوشبختانه مورد استقبال بسیاری از ارگان های دولتی قرار رفته است، و در صورت درخواست امکان اجرای این قبور در طبقات متعدد میسر است.

 

امید است با گسترش و اجرای این طرح در تمامی آرامگاه های کشور بتوانیم قدم بزرگ و کمک شایانی در خدمت این مرز و بوم برداریم.